• Неодамнешно
Копче за ракав за ракави за време на време и време на време и TRU, предна блуза
zoom_in

Копче за ракав за ракави за време на време и време на време и TRU, предна блуза

DEN 383.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Малку варовнички и многу прекрасен, кошула за ракав за ракави на Tru, зема класичен стил на предниот дел од копчето и додава стилски пресврт. Спарете го со панталони за фустани за работен ден, кој се разбудува. Најдобро од сè? Оваа кошула е супер мека и неверојатно удобна, тотална победа за вашата гардероба. Исклучиво на. Материјал : 100% лиоцел. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. Fit : Редовно. Деколте : Ширење јака. Затворање : Копче-пред. Ракави : 3/4 должина на ракави со трим и еластични манжетни. Ocketsебови : Ништо. Карактеристики Карактеристики на карактеристиките. : Супер-меко чувство. Women'sенска кошула за ракави на ракави од време и Тру.

Избор на купувачи..