• Неодамнешно
Тајни богатства Сјајна маичка за маица, 2 п.п.
zoom_in

Тајни богатства Сјајна маичка за маица, 2 п.п.

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Тајната е за тоа како да останете удобни и самоуверени. Зачувајте ги основите на долна облека со две пакувања градници со маици од тајни богатства. Целокупната удобност е тука со прилагодливи ленти за рамо за совршено вклопување и купот на подрачје што нуди оптимална поддршка. Тајните богатства Shineенски сјајни прилагодени маички градник, 2pk вклучува две градници со маици. Умерено покритие. Купови на подлога за оптимална поддршка. Прилагодливи ленти за рамо. Затворање на кука- и око на грбот. Поголемите димензии имаат крилја со двојни слоеви за дополнителна поддршка. 92% најлон/8% спандекс.

Избор на купувачи..