• Неодамнешно
Gildan Ultra Cotton Classic Mouth Shorte Schait Moit
zoom_in

Gildan Ultra Cotton Classic Mouth Shorte Schait Moit

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа маица за кратки ракави на Класик Класик Класик е изработена од удобна 100% памучна ткаенина. Оваа кошула е совршена за секојдневно носење во текот на целата година! Достапно во разновидни бои. Маица за кратки ракави на Гилдан Класик : 100% памук. Гилдан. Машинско миење ладно. Маица со краток ракав. Деколте на екипажот. Без ознака. Достапно во разновидни бои?.

Избор на купувачи..