• Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност Книга за мешана боја 50 Канвас уметност од Кети Г. Аренс, бел мат, сребрена рамка
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Книга за мешана боја 50 Канвас уметност од Кети Г. Аренс, бел мат, сребрена рамка

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ова подготвено за виси, Matted Rramed Art Piece, има слика за боја на боење на повеќе кругови со концентрични прстени од разни обрасци.giclee (JEE-CLAY) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Трговска марка ликовна уметност „Мешана книга за боење 50“ платно уметност од Кети Г. Аренс, бел мат, сребрена рамка : уметник : Кети Г. Аренс. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Избор на купувачи..