• Неодамнешно
САД Woozoo HD18NU цела соба за циркулатор, бело
zoom_in

САД Woozoo HD18NU цела соба за циркулатор, бело

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Совршено за канцеларијата, домот или студентскиот дом, вентилаторот Woozoo ги нуди сите ветре што ви требаат во моќна, но компактен единица. Прилагодливите столбови на главата на вентилаторот вертикално до 90 степени, со три брзини што ве ставаат под контрола за да можете да го насочите протокот на воздух точно каде и како сакате. Уживајте во екстра тивко ладење на практично тивкото поставување на ниско ниво. Обезбедува покриеност на областа до 275 стапки, а кабелот од 72 инчи го олеснува стигнувањето на излезот. Ирис САД Woozoo HD18 NU Фан со циркулатор на целата соба, црна тивка (само 35 d B звук). 5 нивоа на брзина. Компактен, но моќен вентилатор на циркулаторот. Модерен дизајн. Боја : Црна.

Избор на купувачи..