• Неодамнешно
Scrubstar Женски Основни Основни Работи Истегнете Врвка За Влечење Четири Џебни Панталони ЗА Чистење WM01P080
zoom_in

Scrubstar Женски Основни Основни Работи Истегнете Врвка За Влечење Четири Џебни Панталони ЗА Чистење WM01P080

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дајте поттик на вашите основи. Овие панталони за чистење со меко истегнување се совршени за секојдневно, со стилски шевови со акцент, трио функционални предни џебови и удобен струк за влечење. Пар подготвен за изведба во кој ќе сакате да се лизгате. Прилагодлив појас за влечење. Три вкупно џебови : две лепенка, еден товар. Акцент шиење за стил. Мека ткаенина со истегнување за удобност. Машина за перење. Материјал : 63,00% Полиестер, 34,00% Памук, 3,00% Спандекс.

Избор на купувачи..