• Неодамнешно
Памучен јаже Хамак Свинг Чаир, црна
zoom_in

Памучен јаже Хамак Свинг Чаир, црна

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Лесно и погодно за монтирање и срушување од висечка точка . Можете брзо и лесно да го обесувате столот што виси Macrame на многу различни места.Најдобрата сцена е насмевка, сакајте се и уживајте во животот. 【Преносен дизајн】 Преносен хамак се преместува скоро каде било, поставувајќи се за неколку минути.

Избор на купувачи..