• Неодамнешно
Сет за спиење на момчињата од Јура Парк, големини 4-10
zoom_in

Сет за спиење на момчињата од Јура Парк, големини 4-10

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Татнеж! Овој комплет за спиење со две парчиња момчиња е истакнат со забавни, шарени отпечатоци на неговите омилени диносауруси од паркот Јура. Удобно за ноќно релаксирање или утринска игра, овој сет на „Дино Пижама“ на момчињата се одликува со шорцеви за пулвер и влечење, направени во ткаенина што може да дише-сега неговиот стил на спиење е комплетен и пријатно подготвен. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 врв на пижама и 1 пар шорцеви. Врвни карактеристики : екипаж; стил на пуловер; контрастни отпечатоци. Кратки карактеристики : стил на влечење; Еластична лента за половината за дополнителна удобност. Белешка : Памучните PJ не се отпорни на пламен. За да им помогнеме на децата безбедни, памучните PJ треба секогаш да се вклопуваат. Сет на пижами за пижами на Паркот на момчињата.

Избор на купувачи..