• Неодамнешно
Фитнес јажиња за борбени јажиња поли дакрон за обука и тренинзи за сила
zoom_in

Фитнес јажиња за борбени јажиња поли дакрон за обука и тренинзи за сила

DEN 399.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Трајни црни јажиња без мирис секогаш остануваат без дамки, совршени и за внатрешна и за надворешна употреба. Должина и костум и костум за сите возрасти : 30ft., 40ft., И 50ft. Должина достапна за јажиња од 1,5 ”и 2”, што им овозможува на корисниците да го прилагодат интензитетот на вежбање со промена на должината на јажето и дијаметарот, идеално и за професионални и за аматерски спортови loversубители од сите возрасти. Чувства за лизгање и меки раце, така што јажето нема да се лизне од рацете лесно, дури и ако многу се потите. Веројатно тренинг со борбени јаже : Корисниците можат да постигнат фрлања на Греплер, Бурпи Слемс, алтернативен бран/Латерална ланџ комбо, единечна рака, единечна рака Планк бранови, комбо со двојно бранови/скок, итн. Со нашите борбени јажиња, што ви помага да добиете тренингот за климатизација на убијци и да ги тонирате апс, рацете, рамената, како и да ја подобрите флексибилноста и координацијата на вашето тело. Опис : некогаш замислете да бидете маж со мускул или жена со заоблена фигура. Тогаш нашето битка јаже е првиот чекор за да се оствари вашата фантазија. Конструирани од поли-дакрон со висока густина, нашите борбени јажиња се отпорни на абење и докажани од деформација во текот на годините. И, можете да ги изградите рацете, ABS и рамената со правење фрлања на Grappler, Burpee Slams, алтернативен бран/страничен Lunge Combo, единечни бранови на штица, двојни бранови/скок комбо, итн. Со нашите борбени јажиња. ABS и совршената фигура се лесни со нашите борбени јажиња. Спецификација : јаже Дија. : 1.5 ”/ 2” Должина на јажето : 30ft./ 40ft./ 50ft. Материјал : Поли-дакрон Боја : Црна конструкција на поли-густина со висока густина. 30ft., 40ft. И 50ft. Должина на располагање. Тонирајте го вашиот апс.

Избор на купувачи..