• Неодамнешно
Современи рефлексии во спалната соба 500TC памучно облачно ќебе бела кралица 96x98 “
zoom_in

Современи рефлексии во спалната соба 500TC памучно облачно ќебе бела кралица 96x98 “

DEN 447.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Гел-инфузија 500 TC Sateen памучно ќебе, 2,5 "само-ткаенина полите, шема на ватирање на облак од облак, катран за ватирање на облак од 150gsm, за полнење со влакна за лилјаци, пополнете сега, можете да уживате во неверојатен ноќен одмор кога ќе се завиткате во оваа рефлексии на спалната соба во оваа миризба. 500 TC SATEEN COLD CLACK CLACE. Ова ќебе е исполнето со 4,5 мл nu-soff® Hollowcore/гел нанесено полнење за удобност, па дури и топлина. Ова му дава на ќебето долготраен мансарда, додека исто така ве одржува прицврстено и топло цела ноќ. Ова пополнување е Ексклузивно, а не се наоѓа во други брендови. Надворешниот капак е 100% 500 TC памук Sateen ткаенина со зашивање на облак за да го задржи пополнувањето рамномерно ширење. Никогаш нема да се нафрли или да се повлече од аглите по миењето. Достапно во близнак, полна, кралица , и King.twin : 72x92 "Full : 86x92" кралица : 96x98 "крал : 110x98".

Избор на купувачи..