• Неодамнешно
32 OD 1 4 ID 1 P REIMS Архитектонско одделение ПВЦ ПИВЕРСКИ МЕДАЛОН МЕДАЛОН, бакар
zoom_in

32 OD 1 4 ID 1 P REIMS Архитектонско одделение ПВЦ ПИВЕРСКИ МЕДАЛОН МЕДАЛОН, бакар

DEN 1948.80

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна украс за вашиот дом. ПВЦ материјалот ви дава долготраен и лесен за инсталирање на производ, додека сопствената рачна завршена метална текстура ви нуди софистицирана фокусна точка што ја барате. Димензии : 32 "OD X 12 1/4" ID X 1 "стр. Единствени и реални четкани метални завршувања. Неколку сложени и украсни филигрански дизајни. Може да се користи за таванот, како парче изјава за таванот, или како wallиден мотив, или како wallиден мотив, или како wallиден мотив . Лесни, лесни за инсталирање и долготрајни. Достапни се современи, современи и елегантни опции.

Избор на купувачи..