• Неодамнешно
Toshiba TFC25C компатибилен цијан тонер кертриџ
zoom_in

Toshiba TFC25C компатибилен цијан тонер кертриџ

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Тонер кертриџ за употреба со Toshiba E-Studio 2040 C, 2540 C, 3040 C, 3540 C, 4540 C. Компатибилен со Toshiba TFC -25 C, TFC25 C - цијан. Models Models : E-Studio 2040 C, 2540 C, 3040 C, 3540 C, 4540 C Овој кертриџ за компатибилен цијан тонер TFC25 C е одлична тонерска ставка по намалена цена под 120 долари што не можете да ги пропуштите. За употреба со Toshiba E-Studio 2040 C, 2540 C, 3040 C, 3540 C, 4540 C. За употреба со Toshiba TFC-25 C, TFC25 C. Принос : 26800. кертриџ за тонер.

Избор на купувачи..