• Неодамнешно
Chaps Mens Mens Dong Recave Cerward Zip Mock Jumper на вратот
zoom_in

Chaps Mens Mens Dong Recave Cerward Zip Mock Jumper на вратот

DEN 320.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Одлично за преодни температури, овој елек од руно обезбедува лесна топлина и слоеви лесно над кошулите и под јакните. Стилот на џемпер и удобност на руно. Лесен за слој, стил на патент. Облечете го или облечете случајно. Џеб на градите. Внатрешна јака постава за пријатна удобност против вратот.

Избор на купувачи..