• Неодамнешно
Графички маички со розови кадифени девојки и печатени вкусни хеланки сет, 4-парчиња, големини 4-12
zoom_in

Графички маички со розови кадифени девојки и печатени вкусни хеланки сет, 4-парчиња, големини 4-12

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подгответе се да се мешате и да се совпаѓате за удобен изглед, повлажна што таа се разгледува во куќата на нејзината најдобра или на игралиште, во оваа облека со четири парчиња на девојчиња од розово кадифе. Со два модни врвови и две хеланки, овој сет е направен во мека памучна ткаенина за целодневна удобност и карактеристики сјајни уметнички дела, сите отпечатоци, детали за вратоврска и ракави на флутер. Колку забавно и удобно додавање на нејзината гардероба! Материјал : Топ : 100% памук; Леглави : 55% памук/40% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : 1 врв со долг ракав, 1 врв на кратки ракави и 2 пара хеланки. Врвни карактеристики : екипаж; долги и кратки ракави; Контраст графички принт; Трим на руфла; детали за вратоврска. Карактеристики на хеланки : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Долгите и кратки ракави на девојчињата и хеланки од розово кадифе.

Избор на купувачи..