• Неодамнешно
Главните теми за потопно, црно, компјутер
zoom_in

Главните теми за потопно, црно, компјутер

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Главната црна боја на црната светлина е совршен за брзо внесување на мирис во вашиот дом. Овој декоративен топло за потопување е изработен од керамика и лесно ќе се вклопи со кој било декор на домот. Потоплокот на светлината создава прекрасен топол сјај додека смирувачките мириси ја исполнуваат просторијата. Едноставно ставете восок што се топи во горниот сад, а потоа ставете светло на дното и светлината. Опуштете се и уживајте додека мирисот ја исполнува вашата соба. Потопло е лесен за употреба и лесно се брише чисто. Декоративниот керамички восок потопло ви овозможува да го внесете вашиот дом со прекрасни богати мириси. Tealight потопло едноставно за употреба и лесен за чистење . Едноставно ставете восочна коцка во горниот сад, а потоа ставете светло на дното на вашето потопло и светло .. Откако ќе се стопи восокот, брзо ќе ја мириса вашата соба . идеално за употреба со главните топи восок.

Избор на купувачи..