• Неодамнешно
Лав Бренд предиво од куката сонувачка јамка umамбо полиестер сиво предиво пакет
zoom_in

Лав Бренд предиво од куката сонувачка јамка umамбо полиестер сиво предиво пакет

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Запознајте го предивото на лавниот бренд од предивото од кука! Off The Cook е супер кадифен Ченил е иновативно предиво што се врти со цврсти јамки што личат на шевови. Едноставно повлечете една јамка низ друга и изгледате како гуру за плетење. Една топка прави кукавица, три топки прават бебе ќебе. Совршен начин да ги вклучите вашите деца. Тоа се релаксираат и се забавуваат без технологија. Една мајка ја нарече „фитгетски вртеж на предиво“. Детали за влакна : 100% полиестер • Тежина на предиво : 7 umамбо • Тежина : 3,5oz / 100g • влакна : полиестер • Детали за влакна : 100% полиестер • Упатства за нега : машина за миење, машина суво.

Избор на купувачи..