• Неодамнешно
A1HC цветна гранична гума и кокошка голема издржлива монограмирана монограм, 23 x38
zoom_in

A1HC цветна гранична гума и кокошка голема издржлива монограмирана монограм, 23 x38

DEN 431.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Го одржува вашиот кат чист кога ќе го украсите влегувањето со овој современ дом, кој вклучува цврста гума за поддршка за да помогне да се задржи килимот на место и да се спречат лизга. Атрактивниот дизајн на овој гумен доормат создава добредојден влез за вашите гости и издржливиот материјал за кокос има многу сообраќај на нозете. Препорачано за употреба на отворено во покриени области. Вакуум или тресете го душекот редовно за подолг живот. Ново развиена гума и кокошка обликувана Doormat : Ова е сосема нов дизајн и големина развиен за прв пат во САД, погоден и за единечни и за двојни врати. Големата матна врата е изработена од природно коко влакна и висококвалитетна гума. Овој здружение на здруженија има голема површина за чистење и бришење на чевлите што ја одржува вашата куќа чиста. Објавени душеци се посилни и секоја мат се произведува индивидуално. Иако уништувањето е својствен дел од кокошката мат . тешка гумена скара : производот е доволно тежок за да не се разнесе лесно. Има тенки рабови што го елиминираат ризикот од тропање. Ова е уникатно за оваа душек и ја додава вашата безбедност.Пректна големина и пофункционална : Совршена големина и пофункционална : 23 x 38 инчи прави голема големина и производот пофункционален. Оваа големина многу добро одговара на секоја двојна, па дури и една врата. Користете на предната или задната врата, внатрешен двор, во гаража, кој било друг влез и каде било таму има голем сообраќај однадвор. Соодветно да се користи во покриените области на отворено : Сите производи засновани на кокос се предлагаат да се користат само под опфатени области. Не изложувајте директно на дожд. Coir е апсорбирање на влага и отпорна на мувла. Апсорбира влага која доаѓа со чевли и се суши брзо. Декоративен дизајн со повеќе чиста област : Додава уникатен допир на влезната врата или задната врата додека е многу функционален.

Избор на купувачи..