• Неодамнешно
Риболов Извор Р Врти Ролна 5.2: 3. Големина-ЦП
zoom_in

Риболов Извор Р Врти Ролна 5.2: 3. Големина-ЦП

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

13 Риболов Извор R карактеристики HTS компоненти и масти кауција жица за дополнителна издржливост. Алуминиумската калем со висока јачина и влечењето на јаглерод од 6 Дискови за запирање риби обезбедуваат оваа ролна да се држи до ракавицата што ќе ја фрлите. HTS Рамка и Роторот. Пренесен Алуминиумски Калем. 6 Систем За Влечење Диск. Карактеристики : Масти Кауција Жица. Копче За Рачка Со Мек Допир.

Избор на купувачи..