• Неодамнешно
Беспрекорен перформанс на Расел, кој е лесен настап, кратки ракави, до 2xl
zoom_in

Беспрекорен перформанс на Расел, кој е лесен настап, кратки ракави, до 2xl

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сигурно да го засилите вашиот тренинг, беспрекорното мета на Расел, дозволува целосен опсег на движење и удобност. Дизајнирано со перформанси без одвраќање во умот, вклопувањето ја следи формата на вашето тело и задниот врат е ослободен од ознаки. Купете достапни бои и големини денес! · Dri-Power 360 Technologht Wicks потта од телото ве одржува ладно и суво · Технолошката технологија на свежа сила се одликува со интелигенција изградена во заштита на мирис за да ги задржи ткаенините свежи · рефлексивните детали обезбедуваат видливост при слаба осветле За додаден проток на воздух · Бесплатна етикета на вратот на вратот за помалку иритација · Обука за обука ја следи формата на вашето тело за да ви помогне да се чувствувате фокусирани и да овозможите вкупен опсег на движење · 60% најлон/40% полиестер · машина за перење · достапна во разновидни бои и проширени големини · Увезени.

Избор на купувачи..