• Неодамнешно
КЕДС Шампион Оригиналс кожа женски
zoom_in

КЕДС Шампион Оригиналс кожа женски

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Самата дефиниција на класична патика. Нашиот иконски шампион за прв пат дебитираше во 1916 година, првиот чевли од гума од ваков вид. Поминаа низ некои промени со текот на времето - различни облици на пети за да се играат на трендовите и да се добијат модерни ажурирања за удобност - но неговата форма на потпишување претежно остана иста, иконски дизајн кој беше сакан и го носеше од наследство на влијателни жени како Одри Хепберн, Јоко Оно и Jackеки Онасис (да именуваме само неколку). Со својот веднаш препознатлив дизајн, минималистичкиот GOS-со-сè и целодневен удобност, тоа е една од оние безвременски основи што им се потребни на секој плакар. Продолжени ширини за достапност на горниот дел од очите на очите на очите на очите на очите на очите на очите на очите на очите на очите на очите на очите на очите на очите на очите на очите на очите на очите на очите на очите на очите на очите на очите на очите на очите на очите на очите на очите на очите на очите на окулерот, кои се соврат на Sneakersoft, дишејќи го стапалото, стапало со стапало на ногата, со текстура, текстурирана гума за надзори на отвори : Spot Wash, Едноставно суво само ја искористи вашата гардероба е суштинска, во одење-со-сите бои. Совршено оригинално од 1916 година.

Избор на купувачи..