• Неодамнешно
Перница за таблети за таблети Lapgear®, морнарица ikat
zoom_in

Перница за таблети за таблети Lapgear®, морнарица ikat

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Перницата за дизајнерски таблети е одлична за одржување на вашиот таблет додека купувате или гледате филмови на Интернет. Лесниот дизајн и рачката за прицврстување го прават ова совршено за патување. Чувајте го вашиот телефон или полнење во удобен џеб за да не се изгубите. Одговара на повеќето уреди со таблети : 12? x 0,5? Отворање на предниот џеб . Стил : Дизајнерска ткаенина ќе го надополни секој декор (двојки како перница за фрлање) . Удобност : Пополнувањето на перница е во согласност со вашиот скут, додека слотот на уредот го држи вашиот таблет во место . џеб за складирање : погодно чувајте и чувајте ги медиумите и чувајте ги вашите медиуми Полнач за уреди, Телефон или ушни уши затворете . Snap-on-andle : Прицврстете ја перницата за таблети на вашиот багаж за удобна преносливост.

Избор на купувачи..