• Неодамнешно
30 OD 11 ID 1 P Empire Architectural Architectural PVC Pirced тавански медалјон, злато
zoom_in

30 OD 11 ID 1 P Empire Architectural Architectural PVC Pirced тавански медалјон, злато

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна украс за вашиот дом. ПВЦ материјалот ви дава долготраен и лесен за инсталирање на производ, додека сопствената рачна завршена метална текстура ви нуди софистицирана фокусна точка што ја барате. Димензии : 30 "OD X 11" Id x 1 "стр. Уникатни и реални четкани метални завршувања. Неколку сложени и украсни филигрански дизајни. Може да се користи за тавански дел, како парче изјава за таванот, или како wallиден мотив. Лесна, лесна категорија, лесен, лесен за инсталирање и долготрајно. Модерни, современи и елегантни опции на располагање.

Избор на купувачи..