• Неодамнешно
Ekena Millwork 22 W 70 H Rustic Four Board се приклучи на Board-N-Batten Riverwood Faa Wood Sulters W Z-Board, Prided Tan
zoom_in

Ekena Millwork 22 W 70 H Rustic Four Board се приклучи на Board-N-Batten Riverwood Faa Wood Sulters W Z-Board, Prided Tan

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво. Во споредба со вистинското дрво, тие се многу полесни за инсталација без проблеми. Не подложни на вообичаени теми на органско дрво, како што се гниење или искривување, цело време, давајќи идентичен изглед на вистинско дрво. Со неверојатен избор на големини и стилови за избор, сигурно ќе најдете оној што одговара на стилот на вашиот дом. Повеќекратни висини и ширини достапни во популарни стилови. Реален изглед на дрво со автентично дрво жито. Силна и издржлива површина што нема лесно да се гребе или заби. Непропустливи на природните елементи. Водоотпорен, без мувла или мувла. Доаѓа фабрички применски и е подготвен за дамка или боја.

Избор на купувачи..