• Неодамнешно
Кристална уметничка галерија Неверојатна мирографска типографска дрво wallидна плакета уметност - 8 6
zoom_in

Кристална уметничка галерија Неверојатна мирографска типографска дрво wallидна плакета уметност - 8 6

DEN 382.40

Количина на стоки
check Достапно на барање

Неверојатна благодат, врамена во светло бело, завиткано со нежно јаже, е одговорот на вашите молитви за украси. Оваа плакета има крст врежан од дрво со длабоко духовна фраза отпечатена во суптилна сива боја. Нашиот инспиративен знак за висина на wallидот за цитат е идеален за создавање ovingубовна околина додека ја покажува вашата вера. Декор на wallидовите во стил на инспиративен стил - додадете пријатна рустикална допир на вашиот простор со оваа верска, инспиративна, инспиративна wallидна уметност, прикажувајќи ја просветлувачката фраза „неверојатна благодат“. Разновиден дизајн - Овој духовен цитат со сиво -тон, виси ја осветлува дневната соба, трпезаријата, кујната или спалната соба со едноставен дизајн и фалење зборови . сентиментална привлечност - дајте им на вашето семејство и пријатели со срцево чувство во вашиот дом со оваа пријатна фарма куќа Инспиративен типографски wallиден уметност . Размислен подарок - Изразувајте ги чувствата на грижа и loveубов на пријателите и семејството преку внимателниот подарок на духовниот wallиден декор за уметност . Лесно е да се обеси - Нашиот инспиративен цитат wallид што виси знак доаѓа со единствена закачалка за клучеви на. Назад подготвени да висат користејќи само чекан и нокти.

Избор на купувачи..