• Неодамнешно
Surtek Carbon Steel Tap 3 16 - 24ns 123802
zoom_in

Surtek Carbon Steel Tap 3 16 - 24ns 123802

DEN 479.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Флејти за оптимално отстранување на закопување при навој. Ласерски ознаки за подобра идентификација на алатки. Изработено од високо.Арбон челик. Исправена нишка. За општо навој. Суртек. Флејти за оптимално отстранување на закопување при навој. Ласерски ознаки за подобра идентификација на алатки. Направено од челик со висока карбон.

Избор на купувачи..