• Неодамнешно
Маица за кратки ракави за кратки ракави на Reebok
zoom_in

Маица за кратки ракави за кратки ракави на Reebok

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Маицата за кратки ракави за кратки ракави на Reebok Направете ја оваа врзана за да ја надминете кошулата за теретана за удобност и поддршка кога ви е најпотребна за време на вашите вежби. Овој Tee Performance Dri Fit е совршен за скоро секоја активност. Поедноставете ги одлуките за облеката за да можете да се фокусирате на она што навистина е важно : да останете здрави. Оваа атлетска кошула е направена со ткаенина за брзо сушење, која е специјално дизајнирана за да ја избрише влагата од вашата кожа. Останете суви и удобни за време на вежбање со голема издржливост и никогаш не треба да се грижите за потење преку вашиот врв. Опремена за да ве поддржи, овој врв на перформанси е дизајниран да го прегрне горниот дел од торзото и да дозволи простор во средниот дел. Само што е доволно вклопено за да покажете колку сте тонирани, но не доволно за да го ограничите вашето движење. Врвот е направен од 92% полиестер и 8% спандекс обезбедува мека и машинска кошула за перење изработена од удобна мешавина од полиспан. Полиестер и спандекс материјал дизајниран да се движи со вас. 92% полиестер, 8% спандекс. Лажички врат. Краток ракав. Брза сува ткаенина. Лесен. Потпис на логото на Делта Ребок. Измијте со слични бои, веднаш извадете, не бели, машинско миење ладно, ладно железо колку што е потребно, не декорацијата на железо, сува суво ниско.

Избор на купувачи..