• Неодамнешно
Среќна Ханука Традиционални симболи на Менорах, празничка графичка уметничка галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност
zoom_in

Среќна Ханука Традиционални симболи на Менорах, празничка графичка уметничка галерија завиткана од платно печатење wallидна

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Истегнати големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x-во-големи : 30 x 1,5 x 40 преголеми : 36 x 1,5 x 48. Уметнички дела се однесуваат на : Хануках, Менора, празник, цвет, цвет, starsвезди . Дизајн од Лони Харис. Дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет . Текстот вклучува : Среќна Ханука.

Избор на купувачи..