• Неодамнешно
Жени 5. оз. Комфортсофт В-Вратот Памучна Маица
zoom_in

Жени 5. оз. Комфортсофт В-Вратот Памучна Маица

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

100% Comfort Soft® памук; прилагодени специјално за жени; шиење со двојна игла низ целиот ; покриен врат со задна лента за вратот; тесен 1x1 Ребро V-јака за вратот; етикета за вратот без ознаки; Лесен Челик е 90% памук, 10% полиестер; Ханес Жени 5.2 мл. Удобностмек В-Вратот Памучна Маица 5780 (2 ПАКЕТ).

Избор на купувачи..