• Неодамнешно
Комплет за партија Октонаути за 16
zoom_in

Комплет за партија Октонаути за 16

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ајде да ја започнеме оваа забава со комплетот „Essentials Party Essentials Party“! Сите основи се заедно во една удобна пакет за да се направи планирање на кинч! Овој комплет „Essentials Party Essentials“ вклучува : 16 чинии за вечера, 16 десертни плочи, 40 салфетки за ручек, 40 салфетки за пијалоци, 1 табела, 16 вилушки, 16 лажици, 6 сини и 6 портокалови латекс балони, 24 роденденски свеќи Октонаути партии за резерви за 16.

Избор на купувачи..