• Неодамнешно
Spinpop мобилен телефон Поп -држач за поп, холографски дизајн на крцкање
zoom_in

Spinpop мобилен телефон Поп -држач за поп, холографски дизајн на крцкање

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете малку "поп " на вашиот телефон! Додадете малку "pop " на вашиот телефон со држачот на поп -зафатот Spinpop Cell Pop. Нашиот мобилен телефон непречено се држи до повеќето случаи на мобилни телефони за корисен зафат на вашиот телефон. Земањето селфи, а едното рачно пишување никогаш не било полесно! Или користете го како мобилен штанд за гледање видеа или фотографирање на само-тајмер. Телефонскиот зафат безбедно го држи вашиот телефон, совршен за некој во движење! Држач на телефонот Spinpop, држач за зафаќање на мобилни телефони, холографски крцкав компактен поп -нап. Користете како мобилен телефон штанд за гледање видеа и видео разговор. Користете како организатор на кабел за слушалки и USB жици. Безбеден држач за враќање на телефонот за употреба со една рака. Лесно е да се придржувате и да се фаќате безбедно. Достапно во најразлични бои и дизајни. За Spinpop Spinpop прави прифатливи, стилски и забавни додатоци за мобилни телефони. Лесно придржувајте се до речиси секоја кутија за мобилни телефони и користете го како мобилен телефон за да гледате видеа, видео разговор, па дури и да фотографирате групни фотографии. Користењето на вашиот телефон никогаш не било полесно или повеќе стилски! Вклучете го! Поп -тоа! Притиснете го! Заклучи го!.

Избор на купувачи..