• Неодамнешно
Sumpell Industries Торонто Канада Сити Скај, разнобојно обележје архитектура платно, wallидна уметност дизајн од Карла Дали, 24 30
zoom_in

Sumpell Industries Торонто Канада Сити Скај, разнобојно обележје архитектура платно, wallидна уметност дизајн од Карла Дали,

DEN 495.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Карла Дели.

Избор на купувачи..