• Неодамнешно
Сина затворена перница на отворено, кабел
zoom_in

Сина затворена перница на отворено, кабел

DEN 2719.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Класична наутичка палета на морнарицата и белата боја носи класичен, безвременски апел до оваа перница на клупата во затворен простор. Дизајнирано со риболовна обработка на морнарица ткаенина со морнарица сина база и тенки бели ленти, перницата е совршена за реинвенција на која било клупа во дворот или сончевата соба. Појавување на кабелот го комплетира изгледот со софистицираност и прилагодена талент. Сина перница за внатрешна/отворена клупа, кабел.

Избор на купувачи..