• Неодамнешно
Без граници на цевката за банда на јуниори
zoom_in

Без граници на цевката за банда на јуниори

DEN 296.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Слоеви или соло, нема погрешен начин да се носи врвот на цевката за банда на границите. Додава поп боја под вашата омилена кошула или парови совршено со тексас шорцеви за лежерна облека, топло време. Моделот е 5'10 "и носи со големина M. опремена. Бесплатен со директно деколте. Еластизиран горниот опсег за безбедно вклопување; исечен. 95% памук/5% спандекс. Машината за миење. Увезен Граници.

Избор на купувачи..