• Неодамнешно
Стандардни Моторни Производи Алс Апс Сензор За Брзина На Тркала
zoom_in

Стандардни Моторни Производи Алс Апс Сензор За Брзина На Тркала

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис на брендот : Стандард е водечко производство на целосна линија на производи поврзани со управувањето со моторот, од гориво до палење до издувни гасови и целата електроника помеѓу нив.Абс Сензори За Брзина На Тркала Сензор За Брзина На Тркала"Стандард произведува целосна линија на производи поврзани со управувањето со моторот, вклучувајќи делови за палење и емисија, вградени компјутери, жици за палење, кабли за батерии, делови од системот за гориво, како и скоро сите критични компоненти со висока технологија за возила со доцен модел, вклучувајќи модули за контрола на системот за палење без дистрибутер (ДИС); сензори за кислород; вентили за кружење на издувните гасови (ЕГР); висока енергија и калем-на-приклучок КАЛЕМИ; Инјектори За Гориво и Регулатори На Притисок; Широк Спектар на анти-заклучувачка сопирачка, температура, брегаста осовина, коленесто вратило, тропање, сензори за положба на картата и гасот; и повторно произведени вградени компјутери и сензори за масовен проток на воздух. "- 2000-2003 Тојота Positionо Позиција=Задно Лево|||2000-2003 Тојота Positionо Позиција=Задно Десно|| / 2000-2005 Тојота Мр2 Спајдер Позиција=Предно Лево|| / 2000-2005 Тојота Мр2 Спајдер Позиција=Предно Десно Стандардни Моторни Производи, ИСТО ТАКА ,1868 Абс Сензор За Брзина. Спакувани како 1.

Избор на купувачи..