• Неодамнешно
Rugrats Девојки пријатни џемпери со џогер, големини со 4-16
zoom_in

Rugrats Девојки пријатни џемпери со џогер, големини со 4-16

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Чувајте ја нејзината симпатична и пријатна во стилот на Никелодеон со овие симпатични џогери на Ругатс. Лесен стил на влечење и супер мека ткаенина ги карактеризираат нејзините омилени ableубовни бебиња, Томи, Чаки, Фил и Лил и Ангелика! Материјал : 40% памук/60% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : Ништо. Карактеристики : влечење на половината; Графички принт на нога. © Виаком, сите права се задржани. Ник Ругретс руно џогери за девојчиња.

Избор на купувачи..