• Неодамнешно
Сензор за положба на педалот на сопирачката БЈ
zoom_in

Сензор за положба на педалот на сопирачката БЈ

DEN 351.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сензорот за положба на педалот на сопирачките NGK изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние го произведуваме сензорот за положба на педалот за сопирачките за буквално секој автомобил на патот денес. Сензорот за положба на педалот на сопирачките NGK е достапен за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. NGK BJ0002 Сензор за положба на педалот на сопирачката.

Избор на купувачи..