• Неодамнешно
Дизни авиони Рошел, Булдог и Ел Чупакабра микро наноси
zoom_in

Дизни авиони Рошел, Булдог и Ел Чупакабра микро наноси

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Микро -наносите на трите авиони на Дизни во овој пакет ги носат омилените ликови на децата од популарната слика за движење право во рацете. Овие мали репродукции на авиони ги карактеризираат иконите логоа и карактеристичните работи за бои од филмовите. Експресивните карактеристики на лицето на лицето ја доловуваат личноста на ликовите до најмалите детали. Рошел, Булдог и Ел Чупакабра содржат технологија за носење топка, за да можат да се тркаат и да се тркалаат во возбудливи формации. Дрифт на авионите на Дизни им овозможува на децата да ги рекреираат своите омилени сцени од филмот, да вежбаат акробации или да измислат нови авантури за нивните омилени ликови. Бидејќи целата флота пристигнува заедно, децата можат да ги одат своите омилени едни против други во трки и натпревари. Со три играчки во еден сет, овој пакет авиони ќе обезбеди одличен начин за групи деца да играат заедно. Playset Micro Drifters е идеален и за млади ентузијасти на авионите и за колекционерите на играчки на Дизни. Авиони на Дизни Рошел, Булдог и Ел Чупакабра микро наноси : 3 авиони на микро Дизни се навлегуваат заедно во 1 пакет. Мали возила со ликови Рошел, Булдог и Ел Чупакабра. Возилата имаат иконски логоа и дизајни. Технологија со топка, така што тие се тркаат, лебдат и рој.

Избор на купувачи..