• Неодамнешно
Бесплатно собрание, женска кошула за ракави за ракави
zoom_in

Бесплатно собрание, женска кошула за ракави за ракави

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Здраво сонце! Добредојдовте кошула на бесплатната собрание со разиграни ракави за мафини и летна силуета А-линија во вашата топла временска гардероба. Исклучиво на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Опуштено. Должина : кошула; 36 ”долг од висока точка на рамото на големината S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на мафини. Ockебови : Ништо. Карактеристики : еластизиран U-врат; ласкава силуета А-линија; само-вратен појас со јамки на ременот; нелиран. Кошула за ракави за ракави за жени од слободно собрание.

Избор на купувачи..