• Неодамнешно
Мириси за потопно, мумија
zoom_in

Мириси за потопно, мумија

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Scentersationals Parter комбинира светлина, мирис и уметнички дизајн за да создаде уникатен, персонализиран амбиент во која било просторија. Меката светлина од 25 вати обезбедува релаксирачка, декоративна атмосфера додека делува како безбеден извор на топлина за да ги стопи восочните коцки што ја исполнуваат просторијата со прекрасна арома. Спроведување на мириси, мумија : безбеден, чист извор на топлина (сијалица од 25 W). Нема пламен. Нема остаток од саѓи.

Избор на купувачи..