• Неодамнешно
Розово раскинување женски камо ангажман прстен кобалт и 14kt бело злато со полирани рабови и лукс удобност се вклопуваат
zoom_in

Розово раскинување женски камо ангажман прстен кобалт и 14kt бело злато со полирани рабови и лукс удобност се вклопуваат

DEN 12159.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Природно, убавиот прстен за ангажман на камо-камо од дабови дабови, е отпорен на абење, со голема јачина и хипоалергичен. Еден карат камен е прикажан во цврста поставка за бело злато од 14 кт. Во прстенот се одликува со лукс удобност. Mossy Oak Pink Break Up angенски камо ангажман прстен кобалт и 14 KT бело злато со полиран рабови и лукс удобност вклопување : природно убав прстен за ангажман на камо за дабови камо ја најавува вашата loveубов во навистина уникатен бенд Waycobalt е отпорен на носење (повеќе отпорни на гребење од титаниум) од титаниум) од титаниум) .

Избор на купувачи..