• Неодамнешно
Бесплатно склопување женски валани манжетни шорцеви
zoom_in

Бесплатно склопување женски валани манжетни шорцеви

DEN 251.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Крајниот основен викенд : Валените манжетни со склопки на бесплатните склопки во опуштена, висока вклопување, совршени цела сезона со сè, од џемпер до маичка за ракав. Исклучиво на. Материјал : 98% органски памук/2% еластан. Машината за нега што може да се перат. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 4. одговара : опуштено вклопување. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 4 ”inseam. Затворање : Поштеда-фронт со затворање на копчињата. Ockебови : Стил од 5 џеб. Карактеристики : Детем за истегнување. Витани манжетни Jeanан шорцеви за жени од слободно собрание. Материјал : 98% органски памук/2% еластан. Машината за нега што може да се перат. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 4. одговара : опуштено вклопување. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 4 ”inseam. Затворање : Поштеда-фронт со затворање на копчињата. Ockебови : Стил од 5 џеб. Карактеристики : Детем за истегнување. Витани манжетни Jeanан шорцеви за жени од слободно собрание. Материјал : 98% органски памук/2% еластан. Машината за нега што може да се перат. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 4. одговара : опуштено вклопување. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 4 ”inseam. Затворање : Поштеда-фронт со затворање на копчињата. Ockебови : Стил од 5 џеб. Карактеристики : Детем за истегнување. Витани манжетни Jeanан шорцеви за жени од слободно собрание.

Избор на купувачи..