• Неодамнешно
Органски жолт кромид на пазарот цело свеж, lb торба
zoom_in

Органски жолт кромид на пазарот цело свеж, lb торба

DEN 20.32

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дајте им на сите ваши јадења прекрасен вкус со овие органски жолти кромид торби со 3 фунти. Тие можат да се додадат на целата ваша омилена храна, вклучувајќи хамбургери, мешавини, супи и пица и да се користат за да се направат прстени од кромид или цветање кромид. Овие кромид може да се соберат или да се сервираат суровини и да се чуваат во ладно, суво подрачје сè додека не сте подготвени да ги користите. Тие имаат свеж вкус што ќе стави нешто дополнително во вашето јадење. Овие кромид се лесни за лупење и брзо се подготвуваат за да можете да ги сервирате на вашата чинија за вечера во ниеден момент. Додадете ги овие зеленчуци во следното јадење и импресионирајте ги другите со вашите кулинарски вештини. Органски жолт кромид на пазарот, торба од 3 фунти : Главна состојка за најразлични рецепти. Органскиот кромид има остар вкус што се засладува додека готви. Торба од 3 фунти.

Избор на купувачи..