• Неодамнешно
Органска мешавина од бери од природа, Оз
zoom_in

Органска мешавина од бери од природа, Оз

DEN 74.88

Количина на стоки
check Достапно на барање

Органскиот четири бери на природата е натрупана со органски јагоди, малини, капини и култивирани боровинки совршено се мешаат во оваа небесна комбинација. Оваа замрзната мешавина од 4-вери е и слатка и шарена. Пукна со свежина и овошна добрина! Доаѓа во 6-пакет. Со нашиот брз начин на живот, јадењето здраво не е секогаш лесно. Затоа целта на допирот на природата е да се направи јадењето вистинска храна што може да биде едноставно. Нашата мисија е да обезбедиме овошје како природа наменета додека се фокусираме на наоѓање на најдобри производи и најдобар квалитет во секоја фаза на производство. Направено со органски култивирани боровинки, органски цели јагоди, органски малини и органски капини. Органски. Богат со витамин Ц и богато со влакна. Нема додадени шеќери. Доаѓа во удобен 6-пакет.

Избор на купувачи..