• Неодамнешно
Детелина за снимање преработени од касети со висок принос MICR тонер за CF226X
zoom_in

Детелина за снимање преработени од касети со висок принос MICR тонер за CF226X

DEN 286.08

Количина на стоки
check Достапно на барање

Laserjet Pro M402 DN, M402 N; Laserjet Pro MFP M426 DW, M426 FDN, M426 FDW - кертриџ за тонер, микро (висок принос). Бројот на делот OEM што оваа ставка го заменува е дел од бројот CF226 X (M), 02-81576-001. Оваа ставка е замена за брендирана слика за детелина за CF226 X (M), 02-81576-001 што се нуди со значителна заштеда управувана од вредност, и тоа се испорачува брзо и точно. Вие нема да бидете разочарани од вашата набавка, ние тоа го гарантираме. Бојата на овој производ е црна. Приносот на страницата на овој кертриџ со тонер со висок принос MICR за CF226 X е 9,000 страници. Добијте ја оваа кертриџ со тонер со висок принос MICR за CF226 X уживајте во брза испорака и ниски цени денес. Micr. Црна. Приносот на страницата на овој кертриџ со тонер со висок принос MICR за CF226 X е 9,000 страници.

Избор на купувачи..