• Неодамнешно
Лекарите Формула Органски Носат Гел За Веѓи, Мека Тегет
zoom_in

Лекарите Формула Органски Носат Гел За Веѓи, Мека Тегет

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

ШТО Е ТОА : . Органски Гел за Веѓи со флексибилен-држете ги условите, вајарите и поставете ги веѓите на место за целодневно носење. . ЗОШТО Е ДОБРО ЗА ВАС : . Натопено Со Органско Масло Од Јојоба и Органско Кокосово Масло за кондиционирање и одржување на природно негувани и добро дефинирани веѓи. . КЛУЧНИ СОСТОЈКИ : . Органско Масло Од Јојоба . Органско Кокосово Масло . Органска Алое Вера . Ботанички Кактус цвет органски гел за веѓи со флексибилно држење што ги условува, ваја и поставува веѓи на место за целодневно носење. Органското Масло Од Јојоба и Органското Кокосово Масло помагаат во состојбата и одржувањето на природно негуваните и добро дефинирани веѓи. КЛУЧНИ СОСТОЈКИ : Органско Масло Од Јојоба Органско Кокосово Масло Органско Алое Вера Ботанички Кактус Цвет.

Избор на купувачи..