• Неодамнешно
Мелиса Аверинос 'кујна градина V' Canvas Art
zoom_in

Мелиса Аверинос 'кујна градина V' Canvas Art

DEN 768.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

- Таа слика и колажи со напуштање, и е креатор на современи јоргани и секакви други убави работи. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. - Мелиса â сака да слика, ватира, 'рѓа, еднорози, јога, градинарство, шопинг и пита. Â Таа порасна на Кејп Код и сега Работи од студио во нејзината стара куќа. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Истакнати бои : бела, тиркизна, розова, зелена, тен Мелиса - Аверинос и дише уметност. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од.Уметник : Мелиса Averino Ssubject : Сè уште начин на живот : Модерниот Farmhouse Product Тип : Галерија-обвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има илустрација на цвекло на едноставна позадина со зборот цвекло.

Избор на купувачи..