• Неодамнешно
Концепти женски плус кукавички врат здраво loу туничен џемпер
zoom_in

Концепти женски плус кукавички врат здраво loу туничен џемпер

DEN 303.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа концепти Туника за џемпери е удобна, стилска и лесна за носење со својот врат од кукавици и високи ниски полите Ова ќе стане главен во вашата гардероба оваа сезонска облека со фармерки или хеланки кукавички вратот без ракави. Високо ниско ниво.

Избор на купувачи..