• Неодамнешно
Домашни основи пластични закачалки, црна
zoom_in

Домашни основи пластични закачалки, црна

DEN 158.08

Количина на стоки
check Достапно на барање

За сите ваши потреби за складирање на плакари, користете ги овие закачалки за да ги исполнат. Тие безбедно се држат до различна облека, од џемпери, панталони, врвови и многу повеќе. Секоја закачалка има контурирана форма што нема да предизвика вдлабнатини во облеката. Закачалките се исто така опремени со двојни куки за внатрешни работи за висечки врвови и облека со внатрешни ленти. Користете ги овие закачалки не само за облека, туку и за вреќи, марами и врски. Тие се лесни, така што нема да заземат толку многу простор на вашата прачка за плакари. Место чисто за едноставно одржување. Не се вклучени реквизити и додатоци. Виси разновидна облека од врвови, панталони, џемпери, јакни и многу повеќе . направени од трајни пластики . Се одликува со двојни помали куки за вртоглави врвови и ленти за внатрешна облека.

Избор на купувачи..