• Неодамнешно
О Беј Мандала Медалјон Област Килим, Мулти Чај Жолта, фт. Круг
zoom_in

О Беј Мандала Медалјон Област Килим, Мулти Чај Жолта, фт. Круг

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Окс Беј Мандала Медалјон Област Килим, Мулти / Чај / Жолта, 6 стапки. Круг : : Синусната Колекција е создадена со детална изработка за да донесе висококвалитетен килим во вашиот дом. Ова добро изработено парче е совршен додаток на различни домашни или канцелариски простори. Светлите, избалансирани нијанси добро се мешаат со дизајнот на медалјонот за да надополнат широк спектар на еклектични стилови. Без разлика каде ќе одлучите да го поставите ова парче, сигурно ќе донесе одличен стил и среќа уште многу години. 100% Волна. Латекс Поддршка. Рака Закачена Во Индија. Идеално парче акцент за врзување декор заедно. Влошките за тепих препорачуваат долговечност, безбедност и избегнување гребнатини. Чистење и Нега : Вакуум без бар за тепање 2 до 4 пати месечно. Редовно ротирајте. Исчистете го местото со брзо дејство ако се случи истурање за да не се постават трајните дамки. За истурање течност, користете чиста и необоена крпа за цврсто да притиснете околу излевањето за да апсорбирате што е можно повеќе. Не тријте! За тешко отстранување на дамки, се препорачува професионално чистење на килим. Ве молиме запомнете : сликите може да варираат во зависност од резолуцијата на екранот.

Избор на купувачи..