• Неодамнешно
Романтичен цигански женски плус големина со големина на квадратен фустан на вратот
zoom_in

Романтичен цигански женски плус големина со големина на квадратен фустан на вратот

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со Boho vibe и лесно вклопување, има многу да се сака со романтичниот фустан на вратот на романтичен циган ја одржува вашата работа или викенд изгледа прилично и женствено. Материјал 100% рајон. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Должина : 39 "Долга од висока точка на рамото. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со еластични манжетни. Ockебови : Ниту.

Избор на купувачи..